• auto-czesci-rumia

    O FIRMIE

Nasza firma na rynku motoryzacyjnym działa od 1991 roku.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną części samochodowych. Specjalizujemy się w częściach karoseryjnych, oświetleniu, termice oraz innych elementach przeznaczonych do napraw powypadkowych. DK Logistics, obok sprzedaży części samochodowych, prowadzi również skład celny, zajmuje się spedycją, transportem i logistyką. Dlatego w 2013 roku postanowiliśmy zmienić nazwę firmy z Moto-Partner "DiK" na obecną DK Logistics, aby nowa nazwa łączyła w sobie naszą pasję do samochodów, transportu i logistyki.


Swój asortyment opieramy na ofercie firmy Polcar Warszawa, jednej z największych w Europie hurtowni części karoseryjnych, której jesteśmy regionalnym Autoryzowanym Dystrybutorem.

Dzięki współpracy z firmą Polcar mamy dostęp do ponad 100 000 pozycji katalogowych i możemy zaoferować Państwu najszerszy wybór części nadwozia oraz bardzo rozbudowany wybór elementów układu termicznego, producentów europejskich i czołowych producentów światowych.


Działamy głównie na terenie województwa pomorskiego. Jesteśmy wiodącym dostawcą części karoseryjnych w regionie, zaopatrujemy większość sklepów i warsztatów samochodowych. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i bezpłatnie dowieźć zakupione części do Klienta, prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.

Rok 2013 był dla nas rokiem przemian, oprócz zmiany nazwy firmy, nasza siedziba przeszła gruntowny remont i rozbudowę. Dzisiaj możemy zaprosić Państwa do nowoczesnego, funkcjonalnego budynku będącego wizytówką naszej firmy.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas, w naszej siedzibie w Rumi przy ulicy Grunwaldzkiej 51. Kompetentna i miła obsługa, przyjazna atmosfera, fachowe doradztwo i rzetelność – to nasze atuty.

Polecamy:

Części nadwozia pomorskie

Lusterka tuningowe pomorskie

Nadkola antykorozyjne pomorskie

Osłona silnika pomorskie

Płyn do chłodnic pomorskie

Zamienniki części samochodowych pomorskie

  • chlodnica-rumia


Grunwaldzka 51
84-230 Rumia

pn-pt 08:00 - 17:00
sb 08:00 - 13:00